vevey-les-pleiades-sur-vevey-xveme-concours-de-ski-militaire-et-civil-1936Olimpiada St Morotz

linia-5x900

 

Justyna Kowalczyk na trasie biegu na 10 km techniką klasyczną na dochodzenie w zawodach Pucharu Świata w biegach narciarskich w fińskim Kuusamo
Justyna Kowalczyk na trasie biegu na 10 km techniką klasyczną na dochodzenie w zawodach Pucharu Świata w biegach narciarskich w fińskim Kuusamo Foto: PAP/Grzegorz Momot

linia-5x900
Buty sportowe do nart biegowych Fischer RC3 Classic

Buty sportowe do nart biegowych Fischer RC3 ClasssicSprawdzone i wszechstronne buty do sportowego uprawiania narciarstwa. Łatwe zakładanie i zdejmowanie. Wyróżniają się niewielką wagą i doskonałą izolacja zabezpieczającą stopy przed zimnem i wilgocią. Podeszwa T4 wykonana wyłącznie z Poliuretanu – wygodna, elastyczna, zapewnia komfort podczas chodzenia.
Wiązania zalecane: Fischer Ecercise Classic NIS lub Rotefella Excellarator.
Wiązania dopuszczalne: Rotefella Touring Auto lub Fischer Touring Classic NIS.
Ponieważ wiązanie te są szersze niż podane powyżej i będą wystawały poza brzegi nart.

Cena 450,00 zł    Te buty możesz zakupić na miejscu lub w naszym sklepie internetowym > www.nartybiegowe24.pl
Dostępne rozmiary:  39, 40, 41, 42, 43, 44, 45.

linia-5
Sportowe buty do nart biegowych  FischerRC3 Combi do stylu klasycznego i łyżwowego

Buty sportowe do nart biegowych Fischer RC3 CombiButy biegowe sportowe przeznaczone dla ambitnych biegaczy o zacięciu sportowym przeznaczone do stylu klasycznego i łyżwowego zanim nie zdecydują się na zakup odrębnych butów do obu stylów.
Ergonomiczna cholewka usztywniająca mocowana na zawiasie, zapinana na rzep Velcro zapewnia doskonałe trzymanie i dużą swobodę ruchu w przód i w tył.  Skorupa buta posiada formowaną wtryskowo nakładkę na piętę w celu lepszego przenoszenia sił i zapobieżeniu „ruszania” się pięty w bucie. Termoformowalna wyściółka wewnętrzna buta biegowego, dopasowuje się idealnie do kształtu stopy pod wpływem wydzielanego ciepła. Posiada doskonałe właściwości izolacyjne, skutecznie chroniąc przed zimnem. Ocieplenie Tinsulate® – materiał o doskonałych właściwościach izolujących. Paski ułatwiające zakładanie i zdejmowanie buta mocowane z przodu przy języku. Strefa sznurowania osłonięta zewnętrzną powłoką zasuwaną na zamek błyskawiczny chroni przez zamakaniem buta. Podeszwa Fischer T4 do wiązań w systemie NNN

FIT_conceptKoncepcja Fischera wychodząca na przeciw różnym grupom konsumentów określający zastosowanie buta – rekreacyjne, sportowe, lub buty dla kobiet. Każdy z grupy butów jest wykonana z myślą o specyficznych cechach ich użytkowników.

 

NXTCLEANSPORT NXT – naturalny, wolny od chemikaliów system enzymów, którego zadaniem jest utrzymać wkładkę świeżą, oraz bezzapachową.

.

Cena 550,00 zł    Te buty możesz zakupić na miejscu lub w naszym sklepie internetowym > www.nartybiegowe24.pl

linia-5

Sportowe buty do nart biegowych  FischerRC5 Combi do stylu klasycznego i łyżwowego

Sportowe buty do nart biegowych Fischer RC5 CombiButy do nart biegowych sportowe Fischer RC5 Combi dla ambitnych biegaczy przeznaczone do stylu łyżwowego i klasycznego. Ergonomiczna cholewka zapewnia doskonałe trzymanie i dużą swobodę ruchu w przód i w tył. Łatwa regulacja z zapięciem na rzep. Canting i wyściółka EVA w zależności od modelu. Doskonałe trzymanie pięty i silna ochrona w jednym: zewnętrzna nakładka pod piętę dla jeszcze lepszego przenoszenia sił. System szybkiego zapinania buta. Ustawienie buta zmieniać można za pomocą specjalnego klucza korzystając z 3-stopniowej regulacji.

FIT_conceptKoncepcja Fischera wychodząca na przeciw różnym grupom konsumentów określający zastosowanie buta – rekreacyjne, sportowe, lub buty dla kobiet. Każdy z grupy butów jest wykonana z myślą o specyficznych cechach ich użytkowników.

NXTCLEANSPORT NXT – naturalny, wolny od chemikaliów system enzymów, którego zadaniem jest utrzymać wkładkę świeżą, oraz bezzapachową.

.

Cena 695,00 zł   Te buty możesz zakupić na miejscu lub w naszym sklepie internetowym > www.nartybiegowe24.pl

linia-5

Buty do nart biegowych sportowe Fischer XC Control

Buty do nart biegowych sportowe Fischer XC Control, Buty do nart biegowych dla biegaczy o lekkim zacięciu sportowym do stylu klasycznego. To mogą być Twoje pierwsze buty zbliżone do sportowych zanim nie zdecydujesz się na bardziej zawansowane. Cholewka usztywniająca mocowana na zawiasie, zapinana na rzep Velcro zapewnia dobre trzymanie i dużą swobodę ruchu w przód i w tył. Skorupa buta posiada formowaną wtryskowo nakładkę na piętę w celu lepszego przenoszenia sił i zapobieżeniu „ruszania” się pięty w bucie. Termoformowalna wyściółka wewnętrzna buta biegowego, dopasowuje się do kształtu stopy  pod wpływem wydzielanego ciepła. Posiada doskonałe właściwości izolacyjne, skutecznie chroniąc przed zimnem. Ocieplenie TRIPLE F MEMBRANE zapewniająca optymalne warunki wewnątrz buta – ciepło, suchość, i oddychanie. Zaczep do ochraniaczy przeciwśnieżnych-stuptutów. Paski ułatwiające  zakładanie i zdejmowanie buta mocowane z przodu przy języku. Strefa sznurowania osłonięta zewnętrzną powłoką zasuwaną na zamek błyskawiczny chroni przez zamakaniem buta.

Koncepcja Fischera wychodzą na przeciw różnym grupom konsumentów określający zastosowanie buta – rekreacyjne, sportowe, lub buty dla kobiet. Każdy z grupy butów jest wykonana z myślą o specyficznych cechach ich użytkowników.

.

CLEANSPORT NXT – naturalny, wolny od chemikaliów system enzymów, którego zadaniem jest utrzymać wkładkę świeżą, oraz bezzapachową.
Twardość – but miękki. Podeszwa Fischer T4 do wiązań w systemie NNN.

.

Cena 450,00 zł     Te buty możesz zakupić na miejscu lub w naszym sklepie >  Buty do nart biegowych Fischer XC Control system NNN
linia-5

Дейнека Александр Александрович 1950 Лыжники. Флорентийская Мозаика 1950

narty biegowe buty sportowe

cross-country-skiing-14x24_0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *