Październik 11, 2018

Narty biegowe sklep specjalistyczny

Narty biegowe – sklep stacjonarny i internetowy. Biegówki Lepsza Strona Zimy – rok założenia 2010. Sami też biegamy, sprzedajemy z pasją i wiemy co robimy. Narty biegowe to nasza pasja i tak traktujemy naszą działalność.

ZAPRASZAMY NA NASZĄ NOWĄ STRONĘ
WWW.NORDIC-SPORT.PL

Nasz adres: ul. Rusiecka 8A, 03-698 Warszawa
tel. 22 679-679-5,  w sprawach pilnych 503 08 44 63

Jak kupić narty biegowe ?

Najlepiej bezpośrednio w naszym sklepie – zapraszamy. Na miejscu mamy zawsze blisko 300 kompletów nart biegowych, butów do nart biegowych, wiązań do nart biegowych, kije do nart biegowych, stroje na biegówki, okulary, smary, pokrowce do nart itd.
Jeżeli nie mają Państwo możliwości zakupu nart biegowych na miejscu, to zapraszamy do naszego specjalistycznego sklepu internetowego www.nartybiegowe24.pl.  Nie obawiajcie się Państwo zakupów w sklepie internetowym, jeżeli zamówicie coś co wzajemnie do siebie nie pasuje, skontaktujemy się z Państwem aby skorygować zamówienie. Każdy produkt zakupiony w sklepie internetowym, czy też zamówiony w jakikolwiek inny sposób może zostać zwrócony.
Można zamówić również zwykłym e-mailem nartybiegowe@vp.pl    lub telefonicznie 22 679-679-522 679-10-35
Zapraszamy.

W naszej ofercie:
NARTY BIEGOWE

Narty biegowe backcountry

Narty backcounty przeznaczone są do uprawiania narciarstwa biegowego poza przygotowanymi trasami z dala od licznych skupisk ludzkich. To prawdziwa wolność, wędrujesz tam gdzie chcesz, narty backcountry radzą sobie nawet w trudnym terenie  są dosyć szerokie a przez to łatwe w prowadzeniu. Najczęściej posiadają krawędzie stalowe które ułatwiają skręcanie pługiem, trzymają dobrze w oblodzonych miejscach i chronią narty przed zniszczeniem o korzenie i kamienie. W tej grupie mamy również szerokie narty do telemarku.     >  więcej
narty biegowe

Narty biegowe śladowe turystyczne i rekreacyjne.

To dosyć szeroka grupa nart w której znajdują się zarówno szerokie i często niezbyt długie, łatwe narty dla początkujących nazywane niekiedy jaki  narty biegowe fitness lub rekreacyjne.  W tej grupie znajdują się także tradycyjnie i bardzo popularne narty śladowe (nazwa stąd, że zostawiają za sobą ślad) przeznaczone do turystyki narciarskiej w względnie łatwym terenie oraz narty o charakterze lekko sportowym.     >  więcej

narty biegowe

Narty biegowe sportowe

To wąskie, lekkie  narty do uprawiania narciarskiego biegu sportowego na przygotowanych trasach. Na tych nartach doznajesz miłego uczucia szybkiego ślizgu, same zachęcają niejako do intensywnego biegu. W ofercie narty do stylu klasycznego i łyżwowego.  >  więcej

narty biegowe sportowe

Buty do nart biegowych

W naszej ofercie buty do narciarstwa biegowego firm Alpina, Fischer, Botas, Salomon.
Oferujemy > buty do nart biegowych turystyczno- rekreacyjne, buty dla dzieci do nart biegowych, > buty backcountry oraz  > buty sportowe  sportowe do nart biegowych.

Buty do nart biegowych   Buty do nart biegowych  Buty do nart biegowych  Buty do nart biegowych

Wiązania do nart biegowych

Wiązania turystyczne  w systemie NNN,  wiązania w systemie SNS. Wiązania backcountry do nart biegowych. Wiązania sportowe do nart biegowych.
Wiązania do nart biegowych

Odzież na narty biegoweOdzież na narty biegowe

Narciarstwo biegowe wymaga stosowania specjalistycznej odzieży która ma dobrze chronić przed chłodem i wiatrem a jednocześnie odprowadzać nadmiar ciepła i parę wodną na zewnątrz i nie krępować swobody ruchu. Zwykła odzież zimowa najczęściej nie nadaje się na narty biegowe.
W naszej ofercie: > kurtki na narty biegowe,  > spodnie na narty biegowe,  > rękawice na narty biegowe,  > czapki na narty biegowe, > chusty kominy Buffy do ochrony szyi > Original Buff i > Polar Buff,  > skarpety na narty biegowe i backcountry, > ochraniacze przeciwśnieżne  – stuptuty.

Nartorolki i rolki terenowe.
Czytaj  > więcej.

              

 
         


Rowery elektryczne to nasz flagowy produkt w lecie.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *