Vale de MunsterVintage_Ski_Posters_02popvevey-les-pleiades-sur-vevey-xveme-concours-de-ski-militaire-et-civil-1936Turin-mag-cover-3-allegato_documents_26_1008651-760x1024zwitserland-voor-een-ideale-wintervacantie-svz-with-dutch-text-

 

NARTY BIEGOWE SKLEP w WARSZAWIE
NARTY BIEGOWE SKLEP STACJONARNY
NARTY BIEGOWE INTERNETOWY
„BIEGÓWKI – LEPSZA STRONA ZIMY”- sklep który powstał z pasji

adres:
ul Rusiecka 8A,
03-698 Warszawa

Telefon:
tel: 22 679-679-5
w sprawach pilnych kom: 503 08 44 63

e-mail:
nordics.sport@gmail.com

Internet:
Serwis informacyjny:  www.narty-biegowe.com.pl
Sklep internetowy:    www.nartybiegowe24.pl 


 

narty-biegowe com pl postman on skisWłaścicielem serwisu jest:
Bizera Spółka z o. o.
ul. Rusiecka 8A
03-698 Warszawa
NIP 524-276-58-32
Regon 147-062-694

 

 

 

 

Dla nas narty biegowe to pewien sposób na to by życie było lepsze.
Nasz sklep powstał z pasji – to co robimy sprawia nam przyjemność i chcemy tym dzielić się z innymi.

Działamy od 2010 roku – dzięki rzetelności, solidności, pozytywnemu nastawianiu – zyskaliśmy Klientów w całej Polsce. Biegówki to nasza pasja a nie tylko sposób zarabiania.
Pragniemy pochwalić się,  że mimo, że nie jesteśmy wielkim sklepem sprzedajemy prawdopodobnie najwięcej nart biegowych w Polsce (w oparciu o jedne sklep).
Działamy w Warszawie – mamy zawsze większy wybór nart biegowych niż wszystkie sieciowe sklepy sportowe w Warszawie razem wzięte.
Oprócz nart biegowych w naszej ofercie mamy także nartrolki terenowe, nartorolki treningowe i rolki terenowe. Ciekawym uzupełnieniem oferty są kije do nordic walking
Obecnie w naszej ofercie letniej znajdą Państwo także rowery elektryczne – to na razie jeszcze dosyć niszowy rower ale z wielką przyszłością.

Biegówki można je traktować jako sport, relaks, turystykę, sposób spędzania wolnego czasu z rodziną lub znajomymi. Można biegać bardzo ambitnie, albo zwyczajnie sobie spacerować. Najważniejsza jest radość jaką nam to sprawia.

To także doskonały relaks psychiczny – gdy w ciszy biegniemy lub wędrujemy przez las, mamy czas na wewnętrzne uspokojenie, docenianie piękna przyrody i pomyślenie o Stwórcy tego pięknego świata.

Biegówki – to też sposób na przetrwanie zimy – nie każdy przecież ją lubi. Jest uciążliwa, gdy rano musisz odśnieżać samochód, oskrobać szyby. Jeżeli jednak biegasz na nartach to Twój wewnętrzny stosunek do tych czynności będzie zupełnie inny. Każdy opad śniegu i mroźny dzień będą tym na co czekasz. Po prostu BIEGÓWKI – LEPSZA STRONA ZIMY.

Jesteśmy prawdopodobnie jedynym sklepem na nizinach Polski wyspecjalizowanym niemal wyłącznie w sprzedaży nart biegowych. Staliśmy się także jednym z najpoważniejszych sprzedawców nart biegowych w Polsce.

Sprzedajemy narty biegowe śladowe, sportowe i backcountry, wiązania i buty do nart, kije i odzież narciarską, plecaki i ochraniacze (stuptuty), okulary na biegówki, smary do nart nst. firm SPORTEN, FISCHER, SALOMON, ALPINA, LEKI, SKIGO, ROTEFELLA, SWIX, BERKNER, GOGGLE, SILVINI

Sprzedajemy także kije do nordic walking i trekkingowe firm LEKI i GABEL

Chciałbym podziękować moim przyjaciołom: Mirkowi i Wandzie z Warszawy, Marysi i Piotrowi z Bergisch Gladbach oraz Joannie i Alkowi z Lemförde oraz Joannie i Pawłowi z Warszawy za wsparcie w początkach naszej działalności.

                                                                       Marek Mozołowski