skike-logoNartorolki terenowe Skike R8 NORDIC  combi do stylu dowolnego i klasycznego, szyna aluminium 
Nartorolki terenowe R8NOJP94-169+Zastosowano pompowane koła o średnicy 125 mm – umożliwiają one jazdę w terenie po drogach gruntowych z wyłączeniem piachu i błota. Nartorolki terenowe przystosowane do montażu wiązań narciarskich. Wyposażone zostały w koła z łożyskami jednokierunkowymi o średnicy 125 mm. Mogą być używane zarówno do jazdy stylem łyżwowym jak i klasycznym. Dzięki bardzo niskiej wadze 1130 g i nisko położonemu środkowi ciężkości jazda jest komfortowa i nie obciąża stawów skokowych. Dostosowane do hamulców Wahia.

Dane techniczne:
Aluminiowa szyna o długości 54 cm
Koła dętkowe 125 mm (ciśnienie 6,3 bara), każde z łożyskiem jednokierunkowym
Możliwość zastosowania innych kół (cross 150 mm, speed 125 mm, )
Szablony do montażu wiązań narciarskich i szyny NIS
Waga 1130 g

Gwarancja producenta na nartorolki Skike: 6 miesięcy + dodatkowe 6 miesięcy , gdy w ciągu miesiąca od zakupu zarejestrujesz swoje Skike na stronie. Do rejestracji potrzebujesz: nr seryjny Skike (na spodzie szyny głównej), nr z czarnej karty RFID, data zakupu z paragonu lub faktury oraz nazwę sprzedawcy. Instrukcja, jak przedłużyć gwarancję, znajduje się poniżej –  w plikach do pobrania.
Dodatkowo klientowi przysługują wszystkie inne prawa konsumenta wynikające z uregulowań prawnych UE.

Uwagi eksploatacyjne: należy regularnie kontrolować ciśnienie w oponach, pompować pompką z manometrem do wartości wskazanej na oponie (6,3 bara).
Cena 1400,00 zł

ZANIM WŁOŻYSZ ROLKI ZAŁÓŻ KASK I OCHRANIACZE NA KOLANA I ŁOKCIE
linia-5x900

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *